Fotoğraflar

Açıklama

MetropolMed Türkiye'nin en prestijli hastanelerinde deneyimli uzman ekiplerce hasta memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren, bakanlık tarafından akredite olmuş yetkili sağlık turizmi firmasıdır.

Uluslararası sağlık turizmi alaninda hizmet veren MetropolMed, birbirinden kaliteli ve teknolojiyi takip eden sağlık kuruluşları ile işbirliği yaparak hayatınıza değer katmaya devam ediyor.

 

Dünya standartlarında sağlık hizmeti veren anlaşmalı hastanelerimizde birbirinden değerli, öğretim üyeleri görev yapmaktadır.

Video

Bugün

Kapalı 09:00 / 20:00

Pazartesi
09:00 - 20:00
Salı
09:00 - 20:00
Çarşamba
09:00 - 20:00
Perşembe
09:00 - 20:00
Cuma
09:00 - 20:00
Cumartesi
09:00 - 20:00
Pazar
Kapalı

Harita

Yorumlar

Mehmet Ata Akgul
5
13 Nisan 2021

Uzun bir araştırmadan sonra metropolmed temsilcisi azize hanımla tanıştık bizi hastaneye davet etti gittiğimizde sagolsunlar ekimi yapacak olan Ayşen hanımla beraber on muayene olduk çok donanımlı olduklarına karar verip 14 Şubat'ta kardeşimle beraber Ekim yaptırdık ekim öncesi ekim esnasında vede en önemlisi ekimden sonraki ilgileri için tesekur ediyorum.benden 5000 kök alınmasına rağmen ensemde hiç iz kalmadı herşey çok güzel ilerliyo 44 gündeyiz şimdilik herşey çok güzel gidiyo saçlarım çıkar çıkmaz ekibe tatlı ismarliyacam

Bioman Bioman
5
13 Nisan 2021

Açıkçası korkuyordum.Araştırdım sizi gördüm harika memnun kaldım hiç acı duymadım.Ayşen hoca ve ekibi kübra ve nur hemşire veeee benimle çok ilgilenen Azize hanım çooook tşk.ler artık kel alanım kalmadı.MetropolMed çok tşk.ler Kendimi daha iyi hissediyorum artık.Haaaa bu arada hastane de çok temiz güleryüzlü insanlar.Şiddetle tavsiye ediyorummmmm

Erdi Ercan
5
13 Nisan 2021

Yaklaşık 40 gün önce ekim yaptırdım, ekim yapılan alan gayet temizdi ekimi yapan ayşen hanım ve ekibi ilgiliydi. ekimden sonrası içinde genel rutin aradılar sordular tedirgin olduğum konularda hemen azize hanıma ulaşabildim o da çok ilgilendi bu süreçte ekim konusunda ve ekimden sonrası için çok memnun kaldım. yaptıracak olanlara öneriririm.

Güven Demiroglu
5
13 Nisan 2021

11 Mart 2021 de Metropol Med de saç ekimi operasyonu yaptırdım.Operasyonu güle oynaya acısız sızısız geçirdim.Operasyon öncesi detaylı muayneleri,bilgilendirmeleri ile harika bir kurum.Operasyon sonrası ise bambaşka sizin saçınızı sizden daha çok düşünüyorlar. Saç ekiminde bir numara

Mavi Boncuk
5
13 Nisan 2021

Merhabalar. 14 Şubat'ta Acedemic Hospital da saç ektirdim. Operasyonun başından sonuna kadar memnun kaldım. Çalışan personelin takım ruhuyla hareket ettiğini gördüm. Ayrıca çalışan personel hastalara Nezaket aynasında ki hoşgörü ışığını kolaylıkla yansıtabiliyor. Bu süreçte başından sonuna kadar her şeyi usanmadan anlatan, ekimden sonra beni sürekli takip eden, o kadar soru sormama rağmen nezaketi elden bırakmayan Azize Hanıma, kalbimin ortasiyla teşekür ediyorum. Akabinde Ayşegül Hanıma, Aslıhan Hanıma ve Ayşen Hocama teşekür ederim.Azize Hanim kesinlikle kaliteli ve insanları anahtar kelimelerle yönlendirmesini bilen birisi. Ve insanları yönlendirirken kırıp dökmeden yapıyor. Adeta moral enjekte ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Tüm personele kolay gelsin.

Mehmet Sertaç Ayhan
5
13 Nisan 2021

Yakın zamanda buraya saç ekimi yaptırdım. Çalışanların tamamı güler yüzlü ve işlerini titizlikle yapan insanlar. Saç ekimi konusunda karar vermek gerçekten zor. Daha önce birçok yer ile görüşüp karar verememiştim. Araştırmalarım ve referanslar ile en son burada yaptırmaya karar verdim. İlk görüşmeden başlayarak, operasyon günü, yıkama ve kabuk dökümü olarak süregelen aşamalarda Emel Hanım ilgisini hiç eksik etmeyerek süreci birebir takip etti ve planladı. Operasyon 3 kişilik bir ekip tarafından gerçekleştirildi. Bilhassa daha fazla önem arz eden işlemlerin tamamı uzman tarafından yerine getiriliyor. Şefika Hanım eşliğinde yürütülen operasyonda asistan arkadaşların da ekim esnasında en az uzman kadar hassasiyet gösterdiklerini belirtmeliyim. Bir nevi ilmek ilmek dokudular. Saçların ekim sıklığı oldukça tatmin edici ve donör bölgeden alınan köklere karşın alım yapıldığı belli olmuyor. Operasyon lokal anestezi altında gerçekleştirildiğinden hiçbir şey hissedilmiyor. İlk 5 gün uyurken vesaire sağa sola dokundurmamak için dikkat etmek gerektiğinden zorlu geçiyor. Ben herhangi bir ağrı sızı yaşamadım. Hatta 8. gün işe başladım. Beslenme ve uykuya dikkat etmek ilk sene için oldukça önemli olduğundan şimdi önümde 3. ay, 6. ay ve 12. ay olarak belirlediğim bir takip süreci var. An itibariyle çok memnunum.

İbrahim Oflaz
5
13 Nisan 2021

Saç Ekim’i yaptırmaya karar verdikten sonra Ekim’i nerde yaptırmam gerektiği konusu baya yormuştu beni hayal kırıklığı yaşamak istemiyordum bir çok Ekim merkeziyle görüştüm hatta bi yere kaporada bırakmıştım ama hala kafamda soru işaretleri vardı taki metropolmed Azize hanım la tanışana kadar ilgili alakalı lafı eveleyip gevelemeyen süreci baştan sona harfiyen anlatan ikna kabiliyeti çok yüksek :) kendisine burdan teşekkür etmek istiyorum hastane ortamı Güler yüzlü hizmet ilgiden sıkılabileceginiz bir ortam bugün 38 günüm metropolmed te Ayşen hocaya ismini unuttum ama dersimli hemşireye :) ve Ekim öncesinde ve sonrasındaki süreçte beni hiç yanlız bırakmayan Azize hanım çok teşekkür ediyorum Harika bir şaç Ekim merkezi.

Durmuş Kamış
5
13 Nisan 2021

Saç ektirmeye karar verdiğimden itibaren araştırmalarım başladı karşıma metropol med cikti hastane olduğu için tercih ettim iyikide etmişim çok memnun kaldım kel kalıcam diye çok korkmustum

Kenan Başaran
5
13 Nisan 2021

Öncelikle şunu demek istiyorum saç ekmek içinde İstanbulun bütün clinik ve hastanelerini 2 yıl bekleyip araştırdım. METROPLMED’te Azize hanımla tanışıp hastane hizmetlerini gözümle görünce karar vermek ve saç ekmek 1 saatimi bile almadı.çok güzel hizmet, çok güzel çalışma ve mükemmel ilgi alaka, yapılam işçilik ve çıkan saçlara inananmadım. Beklentimin çok üstün de. Emeği geçen bütün çalışanlara ve özelikle Azize hanıma içten ve gönülden teşekkürler. Saç ekmek için METROPOLMED’te Azize hanımla mutlaka tanışın ve danışın.emeği. Emeği geçen herkese saygılar, sevgiler ve teşekkür ederim.

Yusuf Clms
5
13 Nisan 2021

Merhaba, Instagram da gezinirken reklamlarına rastladım. Aklımda olan bir konuydu saç ekimi fakat güven veren bir yere rastlamayınca ertelemiştim. Reklamda gördüğüm whatsapp numarasını aradım. Azize hanım bana tüm süreçleri detaylı bir şekilde anlattı. Ekip ve hastane konusunda bilgi verdi. Bende çok düşünmeden operasyonu yapalım dedim. Ekip çok iyiydi. Operasyon güzel geçti. Sonuçları da gayet memnuniyet verici. Tüm ekibi temsilen Azize Hanım'a ve Metropolmed'e teşekkürlerimi sunuyorum. Deneyimli bir yer isteyenlere tavsiye ediyorum.

Serkan YEŞİLTAŞ
5
13 Nisan 2021

İlgili, tecrübeli, güler yüzlü, başarılı bir ekip. başka bir firmada işlem yaptıracaktım, firma çalışanı Emel hanımın ilgisi ve bilgisi ile beni tatminkar ikna etti. Tüm ekipten çok memnun kaldım. tşk.

Erol Yilmaz
5
13 Nisan 2021

Saç ekiminin doğru adres olduğunu ekim yaptırdığımda anladım. Güler yüzlü ekip ve titizlikle davranan herkese için teşekkür ederim. İlgisini eksik etmeyen aklımda ufacık soru işaretlerini sıkılmadan sürecimle ilgilenenen Emel hanıma teşekkür ederim. Sürecim ağrısız sancınız devam ediyor. Teşekkürler Metropolmed

Burhan Hamkelek
5
13 Nisan 2021

Merhabalar öncelikle saç sıkıntılarımı giderdiği için beni tekrardan eski saclarıma döndürdüğü için metropool sac ekimi kurumuna çok teşekkür ederim aynı zamanda benimle her gün her zaman ilgilenen sürekli takibimi yapan Azize hanıma ayrı tşk ederim çünkü onun ilgisi bni ayrı Bi mutlu etti herşey için çok teşekkürler METROPOOL ❤️

Mehmet Bek
5
13 Nisan 2021

Bana referans olan bir arkadasim sayesinde buldum Metropol Med‘i. Sac ektirecek kisilere kesinlikle tavsiye ediyorum. Gerek danismanim Azize hanim gerek metropol med calisanlari cok ilgilendiler benimle. Agrisiz, acisiz bir sac ekimi gecirdim. Sonuctanda gayet memnumum. Herkese tavsiyem metropol med‘i tercih edin..

Fehmi şahan
5
13 Nisan 2021

Terettüt ederek gittigim hastanede hiçte beklemedigim bir ilgi ve saygı gördüm başta Azize hanim olmak üzere doktor ve hemsirelere tüm calisanlara tşk ederim bugün 6 ci gün hayırlısı olsun

Salih Coban
5
13 Nisan 2021

Öncelikle saç ekimi yaptıracak kişiler şunu söylemeden yorum yazamam saç ekimi kararı verdiyseniz olması gereken en doğru adres MetropolMed. Yaklaşık 15 gün önce saç ekimi yaptırdım. Acısız Ağrısız opersasyon geçirdim sıfır sıkıntı her aşamada operasyona giren arkadaşlar ne yapılacaksa söylüyor ve işlemden sonra nasılsınız iyimisiniz. Durum kontrolu ile aşama aşama karşılıklı konuşarak sohbet ederek operasyonum sona erdi. Ekim yaptıktırdıkdan sonra ekimden önceki yersiz düşünce ve kaygılarım olmuştu. Malesef hepsi gereksizmiş şu an yaptırdığım saç ekiminden ve operasyona giren ekipden çok memnunum.

Sema Çil
5
13 Nisan 2021

Öncelikle tedavi öncesi ve sonrasında desteğini, ilgisini hiç eksik etmeyen Emel hanıma çok teşekkür ediyorum. En iyisi olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Nisan
1
13 Mayıs 2021

yorumların hepsi neden 13 Nisan :) herkesi bir günde toplamışlar gibi :)

Kamil karabulut
5
3 Haziran 2021

Metropolmed saç ekimin de kesinlikle tercih edilmesi gereken tek adres olduğunu söyleyebilirim.. 6 ay önce saç ekimi yaptırdım.. Ve 6 ay süre sonucu muhteşem sonuç aldım.. Personellerin kaliteli ve muazzam bilgisi.. Güler yüzlü ve alanın en iyisi olması kesinlikle tesadüf olmadığını düşünüyorum.. Müşteri karşılama ve takip konusunda özellikle EMEL HANIMA sonsuz tşklerimi iletiyorum.. Emel Hanım olmasaydı bence şahsi görüşüm.. Metropılmed firmasını asla tanıyamazdım..

HİLMİ koç
5
2 Ocak 2022

Başta Nursena hanım ve Fatma hocama göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. İşini hakkıyla başarılı bir şekilde yapan ekip. Saç ekimi yapıldıktan sonra sık sık arayarak genel durum hakkında kontrol amaçlı sordular. Şu anda ise gayet güzel sonuçlar alıyoruz. Elinize sağlık.

Atilla uöan
4
4 Ocak 2022

Hiç mi kötü deneyimi olan yok biraz saçma bende ektiricem deneyimi mi sizlerle paylaşıcam eğer silmezlerse burdan

Sayim Özçelik
5
7 Ocak 2022

Sac ekimi için çok araştırdım metropolmed de saç ekimi yapmaya karar verdim ekim süreci gayet güzel geçti 5 ay da sonucunu gözle görülür şekilde güzel bir sonuç aldım saç ekimi düşünenler için en doğru adres metropolmed saç ekimimde emeği geçen Aslıhan Hanıma Sude Hanıma ve Ayşenur Hanıma teşekkür ediyorum ellerine ve emeklerine sağlık.

Yılmaz Bayram
5
7 Şubat 2023

Bizim işyerinde çok arkadaşım farklı yerlerede yaptırdı, metropolMed Hastanesi'nde yaptıranlarda oldu bende dahil ve fark o kadar belirgin. metropolMed farkı tabiki. Öncesi ve sonrası ilgi alaka süper, operasyonu gerçekleştiren arkadaşlar süper ilgili, güzel bir ortam ve sonrasındada oldu bitti demeyip sürekli arayıp aynı ilgiyi gösteren harika bir ekip. Özellikle bizden hala ilgiyi eksik etmeyen Elif hanıma çok teşekkürler, çok emeği var. Allah yolunuzu açık etsin.

dolandırıcılar
1
31 Temmuz 2023

burda olan yorumkara aldırmayın hepsi kendisi yapmış gerçekten tek amaçları kandırmak araştırmamdan sonra gğya kendisini doktor olarak tanıtan bir kadın var kendisinin hemşire bile oldupuny düşünmüyorum adı Ayşen tamamen kandırıyor kendisini gerekli yerlere şikauet edeceğim doktor moktor yok inceleme başlatacağım oraya

İrfan Tutak
5
27 Eylül 2023

Hayatta bazı tesadüfler vardır. Karşınıza birilerini çıkarır ve o kişiler size iyi gelir. MetropolMed Saç Ekim Merkezinin bütün çalışanları, başta Elif Hn. olmak üzere, sizler gerçekten keşfedilmeyi bekliyorsunuz çünkü ortaya harika işler çıkarıyorsunuz.. İyiki tesadüfler beni sizlerle buluşturdu..

Oğuz İnan
4
25 Mart 2024

Saç ekiminde bir numaralar saç ekildigi hiç belli olmuyor.İlgi alaka, sonuç 10 üzerinden on.Ekim sonrasında da takipleri ilgi alakaları devam ediyor.İyi ki metropolmed e rastlamisim.Sonuc harika.Herkese tavsiye ederim

Oğuz İnan
5
25 Mart 2024

Saç ekiminde bir numaralar saç ekildigi hiç belli olmuyor.İlgi alaka, sonuç 10 üzerinden on.Ekim sonrasında da takipleri ilgi alakaları devam ediyor.İyi ki metropolmed e rastlamisim.Sonuc harika.Herkese tavsiye ederim

Yorum Ekle & Değerlendir

Puanla:

İletişime Geç

Bu kliniğe mesaj yollayamazsınız.