Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Ozon Medya olarak yaklaşık 10 yıllık tecrübemiz ile yüzlerce müşterilerimize aktif olarak e-ticaret ve çeşitli web projelerinde hizmet sağlamaktayız.

2020 yılından beri kaynaklarımızın bir kısmını Kliniksec.com’un kurulumu ve geliştirilmesi için kullanmaktayız. Klinik Seç ekibi olarak kısa süre içerisinde binlerce klinik ve on binlerce hastaya ulaşmanın mutluluğunu taşıyoruz.

Klinikler, doktorlar, hastaneler, saç ekim klinikleri, diş klinikleri ve daha fazlasını bulabileceğiniz tek adres kliniksec.com.

Hedefimiz bir yıl içerisinde Türkiye’nin dört bir yanını çevreleyen hasta – klinik, doktor, güzellik merkezi, saç ekim klinikleri, medikal estetik klinikleri ve uzman ağını oluşturmayı başarmaktır.

Her bölümden hastaları ilgili klinik, güzellik merkezi, saç ekim kliniği, medikal estetik kliniği, doktor ve uzmanlarla buluştururken hiçbir ücret talep etmiyor, klinik, güzellik merkezi, saç ekim kliniği, medikal estetik kliniği, doktor ve uzmanlar için ise uygun fiyatlarla gelişmiş paket hizmetleri sağlıyoruz.